AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abisini Görmek Hakkında Bilgi ( Yorum)

Rüyada Abisini Görmek Hakkında Bilgi ( Yorum)

Rüyada abisini gören rüya sahibi zorluklardan , sıkıntılardan , endişelerden ve korkulardan kurtulacağına , hem güç hem de kudret sahibi birisi olacağına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşamda tek başına her zorluğu göğüsleyecektir ve hayata karşı hiçbir zaman zayıf birisi olarak davranmayacaktır.

Yani kısacası rüya sahibinin kendisine olan güvenini ve inancını anlatan bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Abisini Ağlarken Görmek

Rüyada bir kişi abisini ağlarken görürse , bu rüya hayırlara vesile olur.

Rüyayı gören bu kişi gerçek hayatta abisi ile ayrıysa yakın bir zaman içerisinde ona kavuşacağına , eğer küsseler barışacaklarına , hasta ise abisinin iyileşeceğine , mutsuz ise çok mutlu birisi olacağına yorulur.

Rüyada Abisini Evlenirken Görmek

Rüyada abinizin evlendiğinizi gördüyseniz , abiniz kazanmış olduğu başarılar ile çok övüneceğine ve çevresindeki insanlar tarafından destek alarak onu alkışlayacaklarına , hayır duası alacağına işaret eder.

Rüyada Abisini Ölmüş Görmek

Bu rüyanın tam tersine abiniz ile yaşlanacağınıza ve onunla beraber çok güzel günler geçireceğinize , hem kötü günde hem de iyi günde hep beraber olacağınıza yorulur.

Rüyada Abisini Hasta Görmek

Rüyada abiyi hasta görmek çok hayırlı bir rüya olarak ifade edilir.

Eğer abinizi basit olan bir hastalığa yakalandığınızı gördüyseniz , Allah tarafından isabet edecek bir iyiliğe , eğer illet bir hastalığa yakalandığını gördüyseniz , gerçek hayatta düşeceği hataya ve günaha işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir