AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abiyi Hasta Yada Ölmüş, Onu Öpmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abiyi Hasta Yada Ölmüş, Onu Öpmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada abiyi görmek , rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinden uzak olan bir yerden gelecek hem hayırlı hem de müjdeli bir haber sayesinde iş hayatının çok olumlu bir duruma geleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra çok başarılı projeler ve hayırlı çalışmalar sonucunda ise rahata ereceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi iş hayatıyla ilgili bir ortalık kurar ve kurmuş olduğu bu ortalık sayesinde daha önce hiç tanışılmamış ve bilinmemiş yerlere adım atılacağına ve bu sayede çok büyük iş deneyimi kazanacağına yorulur.

Rüyada Abiyi Öpmek

Rüyayı gören kişinin abisi iş hayatında çok uzun zamandan beri sıkıntı içerisindedir ve rüyayı gören kişi hem maddi hem de manevi olarak abisine çok büyük destek vereceğine , bu sayede ise kişinin hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Abiyi Hasta Görmek

Rüyada abiyi hasta olarak görmek , rüyayı gören kişinin abisi yaşamış olduğu bir sorundan dolayı bir endişe içerisinde yaşadığına ve bu yüzden kişinin abisiyle ilgili olarak bir karar alacağına işaret eder.

Abiniz ile ilgili almış olduğunuz bir karar ile , eğer abiniz olumlu ve güzel bir haber almazsa o zaman çok büyük üzüntü yaşayacağına ,

duymuş olduğu endişenin 2 kat artacağına ve kendisini bu durumda çok yıpratacağına delalet eder.

Rüyada Abiyi Ölmüş Görmek

Rüyada abiyi ölmüş olarak görmek , rüya sahibinin aile hayatında çok zor günler geçireceğine ve yakın bir zaman içerisinde aile içerisinde bulunan bir kişinin yapmış olduğu hatayla ilgili büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bunun için bir süre kadar işlerinizden elinizi çekeceğinize ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşayacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir