AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abur Cubur Yiyecek Görmek Ne Demek?

Rüyada Abur Cubur Yiyecek Görmek Ne Demek?

Rüyada abur cubur görmek , rüya sahibinin fantezilerle dolu bir dünyasının olduğuna ve gerçek yaşamının gerekliliği ile çok fazla ilgilenmediğine yorulur.

Bunun yanı sıra kişinin rahat hareketleri nedeni ile herkes tarafından şaşkınlıkla izlenmesine , iş yaşamında ise bir türlü düzen tutturamamasına işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer yanlışlarını görmediği ve hareketlerindeki sorumluluğu almadığı sürece istemiş olduğu hiçbir şeye ulaşamayacaktır.

Bunun haricinde aşk hayatında bir türlü denge tutturamayan ve ayran gönüllü bir kişi olduğundan dolayı karşısına çıkan kısmetleri doğru bir şekilde değerlendiremez.

Evinizde bulunan misafirlere abur cubur ikram ettiğinizi gördüyseniz , hem gevezeliğiniz hem de boşboğazlığınız yüzünden çok sıkıntı yaşayacağınıza ve sürekli olarak eleştiri alacağınıza işaret eder.

İkramı eğer arkadaşlarınızı yaptığınızı gördüyseniz , gereksiz olarak yapmış olduğunuz konuşmalar ve arkadaşlarınızın hayatına karıştığınız için bundan böyle yalnız kalacağınıza ve tüm arkadaşlarınızı ise kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada Abur Cubur Görmek

Rüya sahibinin yerleşik hayatı hiç sevmemesinden dolayı sürekli olarak yeni maceralara atılarak seyahatlere başlayacağına ve yarı zamanlı olan işlerde çalışacağına yorulur.

Bu rüya bazı durumlarda düzenli olan bir hayata da işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada abur cubur görmek , kişinin çok geç evleneceğine ve çocuk sahibi olmak için fazla emin olmadığına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir