AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Aç Olmak Acıkmak Neye işarettir? İslami Tabiri

Rüyada Aç Olmak Acıkmak Neye işarettir? İslami Tabiri

Rüyada aç olma , rüya sahibinin iyi haberler alacağına , feraha kavuşacağına ve sıkıntılarından bir an önce kurtulacağına işaret eder.

Aç olup yemek yediğinizi gördüyseniz , işlemiş olduğunuz günahların farkına varıp tövbe edeceğinize ve bundan sonra inancınızın daha kuvvetli olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra hiçbir şekilde isyan etmeden katlanmaya , yaşamış olduğunuz her sıkıntıya ve cefaya karşı şükredeceğinize de yorumlanır.

Tatlı olan bir yiyecek ile karnınızı doyurduğunuzu gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde alacağınız güzel bir habere işaret eder. Bu alacağınız haber genel olarak evlat sahibidir.

Güzel yemekler yiyip karnınızı o şekilde doyurduğunuzu gördüyseniz , aile hayatında her şeyin yolunda gideceğine ve kavgaların artık son bulacağına yorumlanır.

Aç olup kuru ekmek yediğinizi gördüyseniz , gelirinizin dar olacağına ve buna rağmen itikadın sağlam olacağına ve hiçbir şekilde harama bulaşmayacağınıza , sürekli olarak helal lokma yiyip şükredeceğinize delalet eder.

Rüyada Acıkmak

Rüyada acıkmak genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.

Zengin olan kişiler için bu rüya doyuma ulaşamadıklarına ve maddi durumlarının iyi olmasına rağmen maneviyatlarının eksik olduğuna işaret eder.

Rüyada acıktığınızı ve buna rağmen yiyecek herhangi bir şey bulamadığınızı gördüyseniz, aşırı olan hırslarınıza yenik düşmeye ve iş alanınızda başarılı olmak isterken hem ailenizi hem de sevdiklerinizi ihmal edeceğinize yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir