AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Acele Etmek Ne Demek Hakkında Bilgi

Rüyada Acele Etmek Ne Demek Hakkında Bilgi

Rüyada acele etmek , rüyayı gören kişinin özel hayatı ile ilgili konularda üzerinde pek fazla düşmediğine ve geleceğe dair önünü bile görmeden ve bir şeylere emin olmadan hareket edeceğinize ,

bu dönem içerisinde ise alacağınız önemli kararlar sonucuyla çok pişman olacağınıza ve sıkıntılar içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada acele ettiğinizi gördüyseniz parasal olan konularda yapacağınız yanlış yatırımlar sonucunda büyük kayıplar yaşayacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra kişi hiç beklemediği bir yerden kötü sürpriz ile karşılaşabilir.

Rüyayı gören kişi genel olarak kendisine aşırı heyecan veren bir durumun içerisindedir fakat bundan sonra mantığını bir kenara bırakarak tamamen duygusal olan kararlar vermeye başlayacağına ve hisleri ile hareket ederek yanlışlar yapacağına işaret eder.

Rüyada Evlenmek İçin Acele Etmek

Rüyada evlenmek için acele ettiğinizi gördüyseniz , bazı konularda şansınızı sürekli olarak zorladığınıza ,

size verilen nasihatleri ile hiç dinlemediğinize ve ailenizin size karşı söylemiş olduğu hataları hiç dinlemeyip tekrardan o hataları yapacağınıza yorumlanır.

Bu rüya genel olarak genç olan kişilerin hayat tecrübesi kazanmak için yapacakları hataları işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde hem egolarını tahrik eden hem de manevi olan duygularını tatmin eden bir kişi ile tanışacağına ve böylelikle herkese , her şeye hükmetmeye hakkı olduğunu düşüneceğine alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Abi Görmek İslami

Rüyada abi görmek , başınıza gelecek olan tüm tehlikelerden uzak olacağınıza , kendinizi her zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir