AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Açık Kapı Görmek Girmek Ve Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Açık Kapı Görmek Girmek Ve Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin çok şanslı olacağına ve kişilere yardım edeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra hem hayırlı, hem güzel, hem de müjdeli bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişiyi bu zamana kadar zorlayan ve kafasını sürekli olarak karıştıran soru işaretlerinin son bulacağına , her türlü olan soruya doğru cevap vereceğinize ve koymuş olduğunuz hedeflere yakın bir zaman içerisinde ulaşacağınıza yorulur.

Yaşamış olduğunuz maddi sıkıntılar ile anlaşmazlıklar en kısa süre içerisinde çözülecektir ve sizler bu sayede rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

Rüyada Açık Kapıdan Girmek

Rüyada açık olan kapıdan girdiğinizi gördüyseniz , hem arzularınıza hem de özlem duymuş olduğunuz kişilere kavuşacağınıza  , parasal anlamda ise çok rahatlayacağınıza ve kısa süre içerisinde iş bulup işe gireceğinize işaret eder.

Bazen de devlet işinde çalışan kişilerin istifa ederek , kendi işlerini kuracaklarına yorulur.

Bu rüya genel olarak , zengin olmak , hastalıklardan kurtulmak , hak edilene kavuşmak ve aynı zaman da uzun ömür geçirmek gibi anlamlara gelir.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

Rüyada açık olan kapıyı kapatmak , elinize geçecek olan büyük fırsatlara işaret eder.

Geleceği hiç görmeyen ve sürekli olarak öngörülü olan kişilerin ayağına çok özel ve çok önemli kısmetler geçer fakat yanlışlıkla bile olsa bu kişiler bunlar görmez ve farkında bile olmazlar.

En sonunda ise gerçeği öğrendikleri zaman üzülen taraf olurlar. Eğer açık olan kapıdan girerseniz ve kapı sonradan kapanırsa o zaman hak etmiş olduğunuz mevkiye ulaşacağınıza ve kısa süre içerisinde maddi anlamda kazanç elde edeceğinize yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir