AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Acıkmak Açlık Ve Kıtlık Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Acıkmak Açlık Ve Kıtlık Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada acıkmak , hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin işlerdeki veriminin düşmesine , kazancının azalmasına , huzurunun ve neşesinin kaçmasına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüya sahibi hem evin hem de faturalarının kirasını ödeyemez ve bu yüzden çok zor günler geçireceğine , düşmüş olduğu bu durumu kabullenerek sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına işarettir.

Eğer rüyada karnınızın çok acıktığını ve sonra karnınızı doyurduğunuzu gördüyseniz o zaman bu rüya hayra yorumlanır. Yani sıkıntılarınızın artık son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada açlık çektiğinizi gördüyseniz , çok mutlu olacağınıza , kazançlı çıkacağınız işler yapacağınıza ve girmiş olduğunuz işin sonunda çok memnun olacağınıza delalet eder.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada acıktığınızı ve sonra da yemek yediğinizi gördüyseniz , hak yolunda ilerlediğinize ve bu yoldan kesinlikle ayrılmayacağınıza ,

hiçbir zaman dininizi ve ahlakınızı boşlamayacağınıza , hayatınız boyunca namuslu bir şekilde yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Yemeği Yemek

Rüyada sevdiğiniz yemeği yemek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin şifa ve mutluluk bulacağına , sıkıntılarından kurtulacağına , hem dertlerini hem de kederlerini artık arkasında bırakacağına ve neşeli günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kıtlık Çekmek

Rüyada kıtlık çekmek aslında pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.

Rüyayı gören kişinin günah işleyeceğine ve kafasına koymuş olduğu şeyleri yapıp günaha bulanacağına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir