AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada açlık ve aç görmek ne anlama gelir?

Rüyada açlık ve aç görmek ne anlama gelir?

Rüyada açlık görmek genel olarak rüya sahibinin kazancının çok fazla olacağına ve bol rızka işaret eder. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, rahat bir ömür geçireceğine ve başka bir yerden beklemiş olduğu yardımın geleceğine delalet eder.

Rüyada açlık görmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada açlık görmek rüya sahibinin , hayal kırıklığı yaşayacağına , yakınlarından bir darbe alacağına ve bütün çabalarının boşa çıkacağına yorulur.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi eğer evli ise o zaman zengin olacağına , bekar ise , yakın zaman  içerisinde evleneceğine delalet eder.

Rüyada halkın açlık çektiğini görmek

Rüyada halkın açlık çektiğini gördüyseniz , o şehirde bulunan halkın perişan olacağına yorulur. Açlık çekmek genel olarak insanların hatalı yolda ilerlediklerinin bir işaretidir.

Rüyada aç olduğunu görmek

Rüyada aç olmak , genel olarak manevi açlığı ifade eder. Kişinin içinde bir türlü dolduramadığı büyük bir boşluk vardır. Bu yüzden kısa süreliğine psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada açlık çektiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda yapmış olduğunuz seçimlerinizden dolayı mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada kendinizi aç hissettiğinizi gördüyseniz , bu rüyanın tam tersi çıkar. Yani rahata ereceğinize , hasta iseniz şifa bulacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada acıktığınızı gördüyseniz , yeni bir işe gireceğinize , hem dert hem de sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve servetinizin artacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir