AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada adak görmek Ne Demek? Hakkında Bilgi

Rüyada adak görmek Ne Demek? Hakkında Bilgi

Rüyada adak görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak ifade edilir. Kişinin hayırlı olan bir işe adım atacağına işaret eder.

Rüyada adak adayıp sonra adağınızın etini dağıttığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda sevap işleyeceğinize ve iyi birisi olduğunuzdan dolayı günahlarınızın af olunacağına delalet eder.

Almış olduğunuz adağı kestikten sonra dağıtmadığınızı gördüyseniz , zekatınızı yanlış veya eksik verdiğinize yorulur.

Rüyada size verilen bir adak etinden yediğinizi gördüyseniz ise , bir kişi hakkında kötü sözler söyleyeceğinize işaret eder.

Rüyada adak gören kişinin , gerçek yaşantısında eğer sorunları varsa onların çözüleceğine ve bir kişiden yardım alacağınıza delalet eder.

Kişi sorununu tek başına çözemeyecektir ve bu yüzden yakınında olan dostundan yardım isteyerek sorununu o şekilde çözmeye çalışacaktır.

Adak bazı durumlarda hayra yorumlanırken , bazı durumlarda ise şerre yorumlanır.

Adak kesmek için bir sürüden kurban aldığınızı gördüyseniz , vermiş olduğunuz bir sözü yerine getirmek için size gelen bir uyarı mesaj olarak tabir edilir.

Eğer almış olduğunuz adağı kesip sonra da ihtiyacı olan insanlara dağıtmadığınızı gördüyseniz , işinizi doğru düzgün yapmadığınıza ve bununda size çok büyük zararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada adak eti yemek , gerçek yaşamda birisinin hakkını yediğinize yorulur.

Rüyada adak eti dağıtmak , Yüce Allah tarafından bağışlanacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir