AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Adam ( İnsan) Dövmek Neye İşarettir? ( İslami)

Rüyada Adam ( İnsan) Dövmek Neye İşarettir? ( İslami)

Rüyada adam dövmek , rüyayı gören kişinin , hem iş hayatında hem de aile hayatında hiç söylememesi gereken bazı şeyleri söyleyeceğine ve bu söylenen şeyleri bu kişilerde başka insanlara anlatarak ortalığın çok karışacağına işaret eder. Rüya sahibi bu durumdan korunmak için çok dikkatli olması gerekiyor.

Rüyada Adam Döverek Öldürmek

Rüyada adamı döverek öldürdüğünüzü gördüyseniz , iş hayatınızda veya sosyal hayatınızda ağzınızdan kaçıracağınız kötü bir söz yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu sebepten dolayı daha temkinli ve daha dikkatli olmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada Adam Dövüldüğünü Görmek

Rüyada adam dövüldüğünü gördüyseniz , size hem iş hayatınızda hem de aile hayatınızda yardım eden o kişiye büyük dualar edeceğinize yorumlanır.

Size yardım eden kişinin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracaksınız ve her zaman şükredeceksiniz.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada birini dövdüğünüzü gördüyseniz , hem iyi hem de çok güzel olan olaylar ile karşı karşıya geleceğinize , sıkıntılardan ve üzüntülerden kısa süre içerisinde kurtulup feraha ereceğinize işaret eder.

Rüyada İnsan Dövmek

Rüyada insan dövmek , dövülen kişinin uzun zamandır beklemiş olduğu o güzel ve sevinçli haberi döven kişiden alacağına işaret eder.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek , rüya sahibinin iş hayatında ortaya çıkan bir sorunu hemen çözmesi gerekirken,

uzun bir süre beklettiğinden dolayı çok büyük bir hataya düşeceğine , zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir