AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Adam Öldürmek ( Cinayet İşlemek) Ne Anlama Gelir?

Rüyada Adam Öldürmek ( Cinayet İşlemek) Ne Anlama Gelir?

Rüyada adam öldürmek , rüya sahibinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında büyük sıkıntılar içerisinde olacağına ve bu duruma çok üzülüp karşısındaki insanlara çok büyük zararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada Cinayet İşlemek Ne Demek

Rüyada cinayet işlediğinizi gördüyseniz , bundan sonra daha sakin ve anlayışlı birisi olmanız gerektiğine ,

hem aile hayatınızda hem de sosyal hayatınızda bu sebepten dolayı birçok arkadaşınızı kaybettiğinize ve eğer aynı durum ile karşılaşırsanız tekrardan arkadaşsız kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kaçmak

Rüyada adamı öldürdükten sonra kaçtığınızı gördüyseniz , gerçek yaşantınızda karşılaşacağınız kötü bir olayın aile hayatınızı çok kötü bir şekilde etkileyeceğine ,

endişe duymuş olduğunuz bir hastalığın aile bireylerinden birisinde olacağına ve bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürdüğünüzü gördüyseniz , Girmiş olduğunuz bir beladan , musallat olunan kötü bir kişiden ve büyük bir hastalıktan dolayı eş , dost veya akrabalarınızın birisinden yardım alarak kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Birini Öldürmek Görmek

Rüyada bir kişiyi öldürmek , rüyayı gören kişinin Allah yolunu terk edeceğine , kötü bir kişi olup özellikle gençlere kötü örnek olan işlere gireceğine ve birçok kişiyi korkutup o şekilde para kazanacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir