AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Adamlar Görmek Ne Demek ( Diyanet)

Rüyada Adamlar Görmek Ne Demek ( Diyanet)

Rüyada adamlar görmek diyanete göre genel olarak tek bir şekilde yorumlanmaz. Yani birden fazla anlamı vardır.

Rüya sahibinin uyku esnasında görmüş olduğu adamların hem fiziksel hem de ruhsal durumları rüyanın yorumunu doğrudan etkiler.

Örnek verecek olursak rüyada gülen adamlar gördüyseniz , gerçek yaşantınızda yapacağınız yanlışlar yüzünden çok üzüleceğinize ,

rüyada ağlayan adamlar görmek ise , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , aynı zaman da rahmet ve şifa olarak tabir edilir.

Rüyada Çirkin Adamlar Görmek

Rüyada çirkin adamlar görmek , rüya sahibinin isyan edeceğine , dertleneceğine ve kendisini aşan sorunlar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Adamlar Görmek

Rüyada yaşlı adamlar görmek , sabretmeyi , mücadele etmeyi , inanmayı , hayatı çok yakından öğrendiği ve asla vazgeçmediği bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Silahlı Adamlar Görmek Ne Demek

Rüyada silahlı adamlar görmek , rüyayı gören kişinin bir takım gerçeklerin en sonunda farkına varacağına , duyacağı sözler ile gerçeği öğreneceğine delalet eder.

Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak tabir edilir.

Rüyada Takım Elbiseli Adamlar Görmek

Rüyada takım elbise giymiş adamlar gördüyseniz , hem kariyer hem de makam sahibi birisi olacağınıza , iş dünyasında çok iyi bir yerlere geleceğinize ve başarılardan başarılara koşacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir