AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Adres Yol Sormak Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada Adres Yol Sormak Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada adres sormak genel olarak hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin kafasının çok karışık olduğuna ve bu konularda başka insanlardan yardım isteyeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi bu zor durumdan kurtulmak için aile büyüklerinden veya hayat tecrübesi çok iyi olan kişilerden yardım alacaktır.

Rüya sahibi eğer kendisine gösterilen yoldan giderse işleri daha kolay bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Adres Almak

Rüyada adres aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda size öncülük eden , hiç bilmediğiniz konularda size yardımcı olan , mantıklı ve aynı zaman da aklı başında olan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Adres Vermek

Rüyada adres vermek , yakınlarınızın , akrabalarınızın , dostlarınızın ve arkadaşlarınızın sizden şikayetçi olduğuna delalet eder.

Rüyayı gören kişi çok çalışıyordur veya evden hiç çıkmadığından dolayı sevdiklerinin hatırını hiç sormuyordur. Bu yüzden arkadaşları rüya sahibine çok kızgındırlar.

Rüyada Adres Söylemek

Rüyada adres söylemek , rüya sahibinin , yakın çevresi , komşuları ve ailesi tarafından hem başarılı hem de çok faydalı bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyayı gören kişi zamanında çok iyi şeyler yapmıştır ve hala da yapmaya devam ediyordur.

Rüyada Yol Sormak

Rüyada yol sormak , Rüya sahibinin umutları tükenmeye başlamıştır ve artık hayattan elini eteğini çekecekken , bir anda karşısına çıkan bir kişi sayesinde tekrardan çözüm yolları aramaya başlar.

Bu sayede ise umudu tekrardan yerine gelir ve rahat bir nefes almaya başlayacağına yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir