AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Af (Özür ) Dilemek İstiğfar Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Af (Özür ) Dilemek İstiğfar Görmek ne anlama gelir?

Rüyada af dilemek , Rüya sahibinin çok anlayışlı birisi olduğuna , insanları her zaman düşünüp kendisini onların yerine koyduğuna işaret eder.

Rüya sahibi hiçbir kimseyi anlamadan ve dinlemeden yargılamadığına , dışlamadığına ve suçlamadığına delalet eder.

Rüya sahibine karşı yapılan birden fazla hatayı kendisi affedecektir ve içinde hiçbir zaman kin bulundurmayacaktır. Buda kişinin ne kadar onurlu ve mert birisi olduğunu ifade eder.

Rüyada Allahtan Af Dilemek

Rüyada Allahtan af dilediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde şansınızın açılacağına , kısmetinizin bol olacağına ve maddi anlamda rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada İstiğfar Görmek

Rüyada istiğfar görmek  , Rüyayı gören kişinin ticaretinin açık olacağına , işinin rast gideceğine , şansının açık olacağına ve hayır bulacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Af Dilemek

Rüyada bir kişiden af dilediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda olgun bir tavrınız ve güzel ahlaklı birisi olduğunuza işaret eder. Yani kısacası ne kadar hikmet sahibi birisi olduğunuza delalet eder.

Rüyada Af Dilenmesi

Rüyada af dilenmesi , rüya sahibinin cömert , iyi kalpli ve yiğit birisi olduğuna , çevresinde bulunan insanlara huzur vermek için elinden geleni yapacağına , hem tatlı dili hem de hoş sohbeti ile herkes tarafından sevileceğine yorumlanır.

Rüyada Birini Affetmek

Rüyada bir kişiyi affettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda hata ederek bir kişinin kalbini kırdığınıza ve bu kişiden af dileyeceğinize işaret eder.

Rüyada Özür Dilemek

Rüyada özür dilemek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin , Allah korkusu olduğuna , kitaptan hiç ayrılmayacağına ve mevki sahibi olacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir