AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Affetmek Görmek Neye İşaret eder? Tabiri Nedir?

Rüyada Affetmek Görmek Neye İşaret eder? Tabiri Nedir?

Rüyada affetmek , rüya sahibini içine dert olan bir şeyin en sonunda çözüme ulaşacağına ve yakın bir zaman içerisinde alacağı iyi haberler ile sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Yapmış olduğunuz bir hata yüzünden arkadaşınızın veya tanıdığınızın kalbini çok kırmışsınızdır.

O kişinin gönlünü almak için ondan af dileyeceksiniz. Böylelikle dine anlamda kalbinizin çok ferah olacağına ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Tanımış olduğunuz bir kişiyi affederseniz eğer muradınıza ereceğinize ve gönlünüzden geçen şeylerin Allah katında kabul olacağına işaret eder.

Hiç tanımadığınız bir kişiyi affettiğiniz gördüyseniz , yapacağınız bir iyiliğin ifadesi olarak yorumlanır.

Zor durumda olan bir kişiyi para vererek kurtaracağınıza , hem sıkıntısını hem de yükünü omuzlarından alarak büyük bir sevap işleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Düşmanını Affetmek

Rüyada düşmanınızı affettiğinizi gördüyseniz , bundan sonra çok iyi bir kişi olacağınıza , ruhunuzu tüm kötülüklerden arındıracağınıza ve bu konuyla ilgili aile büyüklerinizden yardım alacağınıza işaret eder.

Yani kısacası Allah rızası için iyilikler yapmaya başlayacaksınız. Size karşı gelen ve kötü söz söyleyen birisini affettiğinizi gördüyseniz , kavgalı olan kişilerin arasına girerek onları barıştıracağınıza ve büyüklük göstereceğinize yorulur.

Rüyada Arkadaşını Affetmek

Rüyada arkadaşınızı affettiğinizi gördüyseniz , arkadaşınız ile sosyal ilişkinizin daha güçlü olacağına , uyum içerisinde yaşayacağınıza ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir