AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağaç Kesmek Ve Budamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağaç Kesmek Ve Budamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağaç kesmek , rüya sahibinin hak yolunu kaybedeceğine veya hak yolundan uzaklaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin huyları çok değişecektir ve aklına her zaman kötü şeyler gelecektir.

Yani daha önce hiç yapmadığı şeyleri yapacağına işaret eder. Bunun yanı sıra kötü yollara sapacağına , doğru olmayan kişiler ile tanışacağına ve hiç olmadık işlere adım atacağına yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüya sahibinin yapacağı bu kötü işler yüzünden , çevresindeki insanlar tarafından ayıplanacağına ve gözden düşeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek

Rüyada bir ağacın kesildiğini gördüyseniz , yakınınızda bulunan bir kişi ile iş birliği yapacağınıza yorulur.

Fakat yapacağınız bu iş hayırlı ve güzel iş değildir. Tam aksine yapacağınız iş hem hileli hem de kötü bir iş olarak yorumlanır.

Kişinin günahkar olacağına ve çevresi tarafından ayıplanacağına işaret eder.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek , kişinin mutlu ve ferah içerisinde yaşayacağına , tüm zahmetlerden ve çilelerden kurtulup artık ömrü boyunca rahat bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada ağaç budamak , hane içerisinde yaşanacak olan kavgalar yüzünden saadetin bozulacağına ve tatsız günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kesilmiş Ağaç Görmek

Rüyada kesilmiş bir ağaç görmek , hiç istemediğiniz olaylar ile karşı karşıya kalacağınıza ve kötü haberler alacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi hoşlanmadığı bir duruma düşecektir ve bu durumu ise kafasına takarak , uzun bir süre moral bozukluğu yaşayacaktır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir