AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağaç Sulamak Tabiri Ne Demek?

Rüyada Ağaç Sulamak Tabiri Ne Demek?

Rüyada ağaç sulamak , rüya sahibinin hayırlı işlere gireceğine , sadaka vereceğine ve ihtiyaç sahibi olan kişilere yardım edeceğine işaret eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz eğer gerçek yaşamda ihtiyaç sahibi olan insanlara yardım etmek için çok meşgul olacağınıza ve bu işler sayesinde ise çok büyük sevaplar kazanacağınıza yorulur.

Rüyada ağaç sulamak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir ve dini açıdan dereceniz yükselir.

Rüyada yeşil ve büyük bir ağacı suladığınızı gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir şana ve şöhrete sahip olacağınıza yorulur.

Bu rüya sayesinde ün kazanıp , birçok kişinin takdirini toplayacaksınız ve böylelikle yaşamınız boyunca rahat bir hayat süreceğinize , ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada sulamış olduğunuz ağacın eğer büyüdüğü gördüyseniz , evli iseniz çok hayırlı ve iyi bir evladınızın olacağına işaret eder.

Rüyada Ağaç Sulamak Ne Demek

Rüyada ağaç sulamak , rüya sahibinin büyük bir işe girip birden fazla insanı o işte çalıştıracağına , insanları her zaman doğru yola sokmak için elinden geleni yapacağına ve hayra vesile olacağınıza delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşamında sadece kendisini düşünmez ,diğer insanlarında hem mutlu hem de huzurlu olmaları için elinden geleni yapar.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin büyük bir mevki sahibi olacağına ve çalışmalarınızın meyvesini yavaş yavaş yemeye başlayacağınıza yorulur.

Rüyada Ağaçların Sulanıp Büyümesi

Rüyada ağaçları sulayıp sonra da büyüdüğünü gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde hiç beklemediğiniz yerden iş teklifi alacağınıza ve bu duruma ise çok sevineceğine işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir