AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağzından Alt ve Üst Dişinin Düştüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada Ağzından Alt ve Üst Dişinin Düştüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

Görülen bir rüyayı tek bir nesneyle beraber yorumlanabiliyorken , tam ve doğru bir şekilde tahmin yapılması için her zaman rüyanın geneline bakılması gerekiyor.

Rüyada ağzından dişlerinin düştüğü görmek , rüya sahibinin mutsuz ve ümitsizlikten sonra hem huzur hem de feraha kavuşacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde zahmet göstermeden para , mala ve dünyalık olan şeylere de işaret eder.

Rüyada Üst Dişin Ağzından Düştüğünü Görmek

Rüyada üst çenede olan dişlerinizin döküldüğünü gördüyseniz eğer hem babaya hem de babanın akrabaları anlamına gelir.

Üst çenede bulunan ön diş babanıza , ön dişin yanında bulunanlar ise babanızın yakın arabalarına ve amcalarına işaret eder. Eğer rüya sahibinin babası ya da amcası yoksa o zaman erkek olan kardeşlerine işaret eder.

Bu dişler arasında birisinin düştüğünü görmek , yakın bir zaman da birisinin başına hastalık veya herhangi bir durum geleceğine yorumlanır.

Rüyada Alt Dişlerin Ağzından Düştüğünü Görmek

Rüyada alt dişlerin ağızdan düştüğünü görmek annemize veya annemizin akrabaları anlamına gelmektedir. En önde bulunan dişimiz annemize , ön dişin yanındakiler ise annemizin akrabalarına veya teyzelerimize delalet eder.

Alt çenede bulunan dişlerin düşmesi , yakın bir zaman da anne tarafından bir akrabamızın başına bir olay geleceğine veya hastalık geçireceğine tabir edilir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir