AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Aldatılmak Ne Demek ( İslami Yorumu)

Rüyada Aldatılmak Ne Demek ( İslami Yorumu)

Birçok kişi tarafından aldatılmak normal olarak görülmez ve başına gelmesini istemediği kötü durumlardan birisidir. Fakat rüyada görülen aldatılmak hayır’a ve güzel’e yorumlanır.

Rüyada kendisini aldatılmış bir şekilde gören kişi , Allah’tan yardım alır ve işleri her zaman rast gider.

Rüyada Kadının Kocasını Aldatması

Rüyanızda karınız sizi aldatıyorsa o zaman eşinizin bazı davranışlarından çok rahatsız oluyorsunuz demektir. Bunun yanı sıra erkeğin eşine pek fazla ilgi , özen ve değer göstermediği gibi anlamlara da geliyor. Kısaca özetlemek gerekirse bu rüya aile hayatının nasıl olması gerektiğini anlatır.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak

Bir kişi eğer rüyasında nişanlısını aldattığını gördüyse o zaman evlilik yolunda çok güzel adımlar atılacağına delalet eder.

Fakat nişanlınız tarafından anlatılıyorsanız o zaman nişanlınızın size söyleyecek kötü bir sözden sonra üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Kız Arkadaşın Aldatması

Rüyanızda kız arkadaşınız sizi aldatıyorsa , dünya hayatınızda bazı zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Eğer sevmiş olduğunuz bir kız tarafından aldatılıyorsanız o zaman da bazı insanlar tarafından kötülük göreceğinize delalet eder.

Rüyada Aldatıp Terk Edilmek

Rüyasında hem aldatıldığını hem de terk edildiğini gören kişi , dünya yaşantısında genel olarak iyi niyetli olan insanlara denk gelir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya , kişilerin kendilerine hiçbir konuda faydası dokunmayan kötü olan arkadaşlarından uzaklaşması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Aldatıldığının Söylenmesi

Rüyada aldatıldığının bir kişi tarafından haber verilmesi , kişinin bundan sonra hem iyi hem de yol gösterici insanlarla karşılaşacağı anlamına gelir.Birçok insan bunu fark etmeyebilir fakat bu rüyadan sonra böyle insanlarla tanışacaksınız.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir