AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Altın Görmek İslami Yorum

Rüyada Altın Görmek İslami Yorum

Rüyada altın görmenin farklı yorumları vardır. Nasıl ne şekilde altın gördüğünüz rüyanın seyrini değiştirir. Genel anlamda rüyada altı görmek, huzura, sevince, arzularına ulaşmaya ve mutluluğa delalet eder.

Dileklerinizin maddi ve manevi olarak gerçekleşeceği manasındadır. Bu dilekler maddi yönde olabileceği gibi aynı zamanda manevi olabilir.

Parasal konularda dilekleriniz gerçekleşebilir.  Çevrenizdeki eş ve dostunuzdan büyük destekler görebilirsiniz.

Rüyada altın görmek, rüyayı gören kişi şayet hastaysa çok kısa zamanda hastalığından kurtulur, şifasını bulur.

Herhangi bir işe girmeye çalışıyorsanız yada yeni bir iş kurmakta tereddüt ediyorsanız sakın geri adım atmayın çünkü rüyada görülen altın yolunuzun açık olduğunun işaretidir.

Girdiğiniz her işte işiniz yaver gidecek. Beklentilerinizin üstünde daha iyi bir şekilde Allah’ın izniyle iş hayatınızda önünüz açık olacaktır.

Çevrenizdeki eş ve dostlarınızdan her daim güzel sözler işitecek, onların takdirini kazanacaksınız.

Kim bilir zengin ve varlıklı bir insan olabilirsiniz. Bazen yapmak istediğiniz şeylerin olumlu bir neticesinin göstergesidir! O yüzden bir işe girişirken yada bir şey yaparken kesinlikle geri adım atmayın.

Sizin için olumlu olacaktır!  Aynı zamanda ailenizle ilgili duyduğunuz şüpheleri yersiz ve asılsız olduğunun bir göstergesidir. Karşınızdaki insanların samimiyetini ve dürüstlüğünü simgeler.

Altın: kimi zaman sizin hakkınızda çevrenizde dönen gıybetleri delalet eder. Bir yerde yığılmış olarak bir sürü altınlar görmek, çevrenizde herkes tarafından hatırı sayılır ünlü bir kişi hakkında gizli bir bilgiye sahip olacağınız manasına gelir.

Altın: insanın en güzel ve değerli yönlerine delalet eder. Bir insan rüyasında altın bulmuşsa, kendisindeki bir takın özellikleri keşfedecek demektir!

Altın: gücü, saygıyı, parayı ve nüfuzu işaret eder. Bununla beraber Rüya sahibinin hem ruhsal hem zihinsel yönden nitelikleri olduğuna lakin rüyayı gören kişinin bu özelliklerinin farkında olmadığını simgeler!

Altın, rüyada nasıl görülmüşse O manaya gelir. Duruma göre yorumu değişen bir semboldür.

Gelecekten ümit etmeniz gerektiği, her ne olursa olsun ilerleme sağlayacağınız, sizin için ileride büyük önem taşıyacak ilişkilere başlamaya, şanlı bir döneme gireceğiniz manasındadır.

Rüyada altın gömmek, bir şeyleri saklamaya çalıştığınız manasına gelir. Altını olup, altın kaybettiğini gören kişi sadık bir arkadaşı ile arasında mesafe gireceği ve bu dostunu kaybedeceği anlamına gelir.

Altını yıkamak çok çalıştığınız emek verdiğiniz bir işten altınızın akıyla başarıya çıkacağınız anlamına gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir