AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Amca Olduğunu Görmek Neye Çıkar?

Rüyada Amca Olduğunu Görmek Neye Çıkar?

Rüyada amca olduğunu görmek , rüyayı gören kişinin büyük sorumluluklar alacağına , yeni bir işe gireceğine , öğretici bir görevi üstlenip bir iş bulacağına veya yöneticilik gibi bir işte çalışmaya başlayacağına yorulur.

Aynı zaman da işinde çok başarılı olacağına , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına ,

rahat bir yaşamının olacağına , yakın zaman içerisinde bir yakınının hamilelik haberini alıp mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek , rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlara , ard arda gelecek olan güzel haberlere ve hayırlı olan kısmetlere delalet eder.

Bunların yanı sıra işlerinizin açılacağına , kazançlarınızın her geçen gün artacağına ve eğer borçlarınız varsa bunları ödeyeceğinize , hastaysanız şifa bulacağınıza işaret eder.

Bazı rüyacılara göre ise , dininize çok bağlı olacağınıza ve hayırlı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza alamet eder.

Rüyada Amca ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada amca ile konuşmak , aile büyüğünüzden yardım alacağınıza , yeni bir işe gireceğinize ,

tecrübeli olan bir yakınınızdan akıl alacağınıza ve bu kişinin size yol gösterip çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir