AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada annenin ağladığını görmek ne demektir

Rüyada annenin ağladığını görmek ne demektir

Rüyada annenin ağladığını görmek , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Fakat bazı durumlarda ise sıkıntıyı yorulur.

Yani rüyayı gören kişi sıkıntılı bir duruma düşeceğine , sıkıntılarından bir türlü kurtulamayacağına ve kısa süreliğine sevince mazhar olacağına alamet eder.

Rüyada annenizin hasta olduğunu gördüyseniz o zaman yakın zaman içerisinde alacağınız bir kötü haberden dolayı canınızın çok sıkkın olacağına , hem sosyal hem de eğitim hayatınızda sorunlu olan insanlarla uğraşacağınıza ve bu yüzden ruhen çok yıpranacağınıza yorulur.

Rüyada annenizi cennette gördüyseniz , eğer gerçek yaşamda anneniz hayatsa ise o zaman ondan hayır duaları alacağınıza , anneniz vefat etmişse onun mertebesinin güzelliğine delalet eder.

Rüyada anneden dayak yemek , annenizi gerçek yaşam da çok hoşnut ettiğinize , gönlünü kazandığınıza ve onun dualarını aldığınıza işaret eder.

Rüyada anneye küsmek , iş konusunda çok başarılı olacağınıza ve bu yüzden herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , kısa süre içerisinde çok iyi yerlere geleceğinize,

maddi anlamda büyük kazançlar elde edeceğinize ve gireceğiniz bir proje sayesinde çok ünlü olacağınıza alamet eder.

Rüyada annenizi dövdüğünüzü gördüyseniz , alacağınız bir haberden dolayı çok mutsuz olacağınıza ve bu yüzden sıkıntılı bir döneme gireceğinize yorulur.

Rüyada anne olmak , yakın zaman içerisinde bereket kapılarının açılacağına , iş konusunda çok iyi yerlere geleceğinize ve kazancınızı arttıracağınıza işaret eder

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir