AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada apartman inşaatı görmek ne demektir?

Rüyada apartman inşaatı görmek ne demektir?

Rüyada apartman inşaatı görmek , hem ruhsal hem de fiziksel olarak gerçek yaşam da kendinizi geliştireceğinize , yeni bir enerjiye , büyümeye , çok hırslı birisi olmaya ve hayatınızı tekrardan kurmaya işaret eder.

Fakat genel olarak bu rüyaya bakarsak pek hayra ve iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin ev satın alacağına , yeni bir işe gireceğine , kazanç kapısının size doğru açılacağına alamet eder.

Rüyada inşaat yaptığınızı gördüyseniz , hayırlı ve bol kazanca sahip olacağınıza , gerçek yaşam da eğer eviniz yoksa en kısa zaman içerisinde bir ev alacağınıza ve ev sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada yüksek bir inşaat görmek , gerçek yaşam da bir işiniz yoksa o zaman yeni bir iş arayışına gireceğinize ve en kısa zaman içerisinde bir iş bulup çalışacağınıza delalet eder.

Rüyada küçük bir inşaat gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayallerinize kavuşacağınıza ve çok mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada tek katlı bir bina gördüyseniz , gerçekte hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , borçlarınız varsa bu borçlarınızı ödeyerek çok rahata kavuşacağınıza , kendi eviniz yoksa yakın zaman içerisinde bir ev alacağınıza işaret eder.

Rüyada kendi yapmış olduğunuz binanın yıkıldığını gördüyseniz , pek iyiye yorumlanmaz. Haram yoldan kazanç elde edeceğinize , hak yiyeceğinize ve haksızlık yapacağınıza yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir