AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Armut Görmek Neye İşarettir? İslami

Rüyada Armut Görmek Neye İşarettir? İslami

Rüyada armut görmek , hem rızık hem kazanç hem de mülkiyet olarak yorumlanır. Hem sevineceğiniz hem de mutlu olacağınıza olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da sağlıklıysa o zaman sağlığının bozulacağına , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza,

evli bir kadınsanız evlat sahibi olacağınıza , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra kazancınızın artacağına , tüm sıkıntılardan , sorunlardan ve sağlık problemlerinden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Armut’u eğer tam zamanında gördüyseniz o zaman önünüze birden fazla fırsatların geçeceğine , zamansız bir şekilde gördüyseniz gıybet olarak yorumlanır.

Rüyada Armut Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada armut yediğinizi gördüyseniz , pek iyiye ve hayra yorumlanan bir rüya değildir.

Gerçek yaşam da sağlık sorunlarıyla karşılaşacağınıza , fesat ve aynı zaman da hile ile para kazanacağınıza,

olgun ve sulu armut yediğinizi gördüyseniz sağlık sorunlarıyla karşılaşacağınıza ve helal yoldan kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Armut Ağacı Görmek Ne Demek?

Rüyada armut ağacı görmek , evlatlarınızın çok hayırlı olacağına , mutlu bir ailelere ve evli değilseniz hayırlı nikahlara işaret eder.

Bunların yanı sıra sağlık sorununuz varsa bunlarla mücadele edeceğinize , bol miktarda armut görmek ise birden fazla zaferler elde edeceğinize alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir