AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada aşk görmek ve aşık olmak ne anlama gelir? ( İslami Tabiri)

Rüyada aşk görmek ve aşık olmak ne anlama gelir? ( İslami Tabiri)

Rüyada aşık olduğunu görmek , rüya sahibinin bir konu üzerinden başka birisinden yardım alacağına , çabalarının sonucunda tüm zorluklardan kurtulacağına , huzur ve mutluluk içerisinde yaşayacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra mutluluk , aşk , başarım ve memnuniyet’in işareti olarak tabir edilir.

Rüyada aşık olmak genel olarak büyük memnuniyet ve sevince işaret eder fakat egoistlik olarak da yorumlanabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada aşık olmak bela olarak yorumlanır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin gizleyemediği bir sırrı açıklamasına işaret eder.

Rüyada aşk görmek , rüya sahibinin aşırı muhabbetten dolayı kalbinin daralmasına veya sıkılmasına , dünyaya karşı aşırı yönelmesine ve söylememesi gereken bir sözü açığa çıkarmasına delalet eder.

Rüyada ünlü birine aşık olmak

Rüyada ünlü birine aşık olduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşantınızda hiç olmayacak birisine gönül kaptıracağınıza yorulur.

Sizin dengeniz olmayan ve sizi çok üzecek olan birisi ile gönül ilişkisi yaşamaya başlayacaksınız fakat ilişkinizin sonucunda zarar gören taraf siz olacaksınız.

Rüyada genç birine aşık olmak

Rüyada genç birisine aşık olduğunuzu gördüyseniz , bekar iseniz yakın zaman içinde karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize işaret eder.

Rüyada tanımadığı birine aşık olmak

Rüyada daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye aşık olduğunuzu gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan bir kişinin size hem maddi hem de manevi bakımından yardım edeceğine yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir