AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada ateş etmek silah görmek ve kullanmak, Silahla birisine ateş etmek ne anlama gelir?

Rüyada ateş etmek silah görmek ve kullanmak, Silahla birisine ateş etmek ne anlama gelir?

Rüyada silahla yada herhangi bir tüfek ile ateş etmek görmek, Yakın arkadaşlarınızdan birisine kötülük yapacağınıza işaret etmektedir.

Çevrenizdeki en yakın dostlarınıza ihanet edebilir ve bu ihaneti bildiğiniz halde onu haksızlığa uğratacağınız manasına gelir.

Bir takım rüya kaynaklarına göre ise; Rüyada ateş edildiğini görmek rüya sahibinin kötü işlere bulaşacağına ve hak yolundan sapacağı anlamına gelir.

Bunun dışında rüya sahibinin daha önce tartıştığı yada kavga ettiği yakını ile tekrardan tartışacağına ve bunun sonucunda ise sorun yaşayarak, mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Silah Kullanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah kullanmak, rüya sahibinin çevresinde riyakar yani ikiyüzlü insanların bulunduğunu ve bu insanlar tarafından zarar göreceğinize hatta zor duruma düşeceğinize işaret eder. Huzurunuz bozulabilir.

Rüyada silah kullanmak değişik şekillerde yorumlanmaktadır. silahı kullandınız ve ardından ateş ettiniz..

Bu durumda daha önce uğradığınız haksızlığa karşı galip geleceksiniz demektir.  Silahı tam kullanacakken, birisinin sizi engellemesi ise; Sorumluluk sahibi olmadığınız anlamına gelir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, kısa bir süre içerisinde kalabalık önünde önemli bir konuşma yapacağına ve hemen akabinde saygı ve itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi aynı zamanda kısa süre içerisinde  başarı elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Silahla Birine Ateş Etmek

Birisine rüyanızda ateş ettiğinizi gördüyseniz, bu durum tıpkı gerçek hayattaki gibi aynı manaya gelebilir.

Yani rüya sahibinin bir başkasına zarar vereceğine işarettir. Genel anlamda rüyada silahla birisine ateş etmek, olumsuz olarak yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi silahla ateş ettiği kişiyi öldürüyorsa, eşinden boşanacak, evli değilse işleri kötüye gidecek ve sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir