AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ayakkabı Görmek İslami Tabir

Rüyada Ayakkabı Görmek İslami Tabir

Rüyada güzei ayakkabı görmek berekete, hayra, dünya hayatında güzel ve rahat geçinmeye, dar ve ayağı sıkan ayakkabı görmek üzüntüye, kedere, sıkıntıya ve zorlu günlere işaret eder.

Ayakkabı zenginlik ve varlığa işarettir. Yeni ayakkabı satın almak yada ayakkabıyı kaybetmek kötü günlerin habercisidir. Rahat ayakkabı giymek çok kısa süre içerisinde huzura kavuşmaya delalet eder.

Yırtık ayakkabı görmek, tehlikeli bir olayla karşılaşacağınıza tabir olunur.

Bu tarz rüyalar genel anlamda hayra yorumlanmaz. Ayakkabı diktirtmek tek edilmeye, üzüntüye, ayakkabının ayağı sıkması ise çevrenizde bir cinayet işleneceğine,

herhangi bir kadının ayakkabısını ayağından çıkarması ayrılığa, rüyada çocuk ayakkabısı görmek işlerin gidişatının kötüleşeceğine delalettir.

Siyah ve beyaz renkli ayakkabı giymek çeşitli sıkıntılarla karşılaşmaya, sarı renkli ayakkabı ise hastalığı simgeler. Ayakkabıyı ayaktan çıkarmak kısa zamanda zorlukların üstesinden geleceksiniz demektir.

Rüyada ayakkabı görmek

Rüyada ayakkabı görmek; Zenginlik ve servet sahibi olmaya, yeni bir ayakkabı satın almak yada ayakkabıyı kaybetmek kötü günlerin sizi beklediğini simgeler.

Ayakkabıyı giydiğinizde kendinizi rahat hissetmişseniz kısa zamanda huzurun yanınızda olacağına işaret eder.

Yırtık ayakkabı tehlikeli olaylarla karşılaşacağınıza, bu durumda dikkatli davranmanız gerektiğini vurgular.

Rüyada Ayakkabı Aramak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayakkabı aramak, rüya sahibinin kurtuluşa ermek için, rahatlamak adına bir takım yollar ve kapılar aradığını simgeler.

Kişi yaşamış olduğu bu sıkıntılardan kurtulmak için çeşitli yollara başvurarak onu rahatlatacak kapılar aradığını simgeler.

Rüya sahibinin hiçbir şeyden korkmadan, yılmadan büyük bir cesaretle ve azimle içinde bulunduğu vahim durumdan kurtulmak için olağanüstü çaba sarf edeceğine tabir olunur.

Rüyada ayakkabı görmek; Çaba sarf etmeye, emek harcamaya, içinde bulunulan kötü durumdan kurtulmak için insanüstü gayret sarf edildiğini simgeler.

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürümek

Rüyada ayakkabı giyip ardından yürüdüğünü gören kişi uzun bir yolculuğa çıkacak demektir.

Bu tarz rüya genelde gezmeye ve seyahat etmeye, uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir.

Kimi zaman rüyada ayakkabı giyip yürümek, yapılacak olan yolculuktan veyahut seyahatten yara almadan zeval görmeden kurtularak memlekete dönmeye delalet eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil ayakkabı giydiğini gören kişinin ne kadar iffetli, namuslu ve aynı zamanda eşine sadakatle bağlı olduğunu gösterir.

Rüyasında anlatmış olduğumuz şekilde yeşil renkli ayakkabı giyen kişi tıpkı kendisi gibi namuslu bir insan ile evlenir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek, ünlü olmaya, şöhret kazanmaya ve güzel bir isime delalettir.

Rüya sahibinin giriştiği her işte ve çalışmalarda başarı elde edeceği insanlar tarafından saygı ve takdir kazanacağı aşikardır.

Siyah ayakkabı genellikle iş yaşamında başarı elde etmeye, yükselmeye, mertebeye mevkiye, büyük bir gelir elde etmeye, her işte başarıya yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir