AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Baklava Görmek Yemek Ve İkram Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Baklava Görmek Yemek Ve İkram Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada baklava görmek ; kısmet , parlak bir geleceğe ve şansa işaret eder. Kişi görmüş olduğu bu rüya sayesinde hayatını her zaman bereket içerisinde yaşar ve rızkı hiç azalmaz.

Bunun yanı sıra rüya sahibi hiç ummadığı bir yerlerden nasipler alabilir. Hasta olan kişiler ise kısa sürede şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada Tepside Baklava Görmek

Rüya sahibinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına , hem maddi hem de manevi yönde büyük bir zenginliğe , her türlü beladan korunacağına delalet eder.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yediğini gören kişi kısa süre içerisinde büyük girişimlere gireceğine işaret eder. Aynı zaman da çok sevindirici bir haber alarak huzura kavuşacaksınız.

Bunun yanı sıra zorlu olan konularda hiç korkmayarak , cesaret ederek her işin üstesinden gelerek başarıya ulaşacağınıza da yorumlanır.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyanızda birilerine veya bir kişiye baklava ikram ettiğinizi gördüyseniz , yakın zaman da güzel bir işe başlayacağınıza ve en sonunda ise muvaffak olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da rüya sahibinin kısmetini dağıttığına da yorumlanır.

Rüyada bir tepsi içerisinde baklava ikram ettiğini gören kişi ; hem çok hayırlı , hem de çok sevineceği bir haber alacağına , bir mirastan ise hisse alacağına yorumlanır.

Rüyada baklava ikram etmek ; nasipli ve kazançlı bir patron olacağına , elinin hem bereketli hem de nasipli olacağına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

1 Yorum

  1. Is yerinde beraber calistigim bir arkadas ruyasinda beni birtepsi baklava verirken gormus benim icin ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir