AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Başbakan Görmek Ve Onunla Selamlaşmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Başbakan Görmek Ve Onunla Selamlaşmak Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen devlet adamı hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Özellikle rüya sahibinin hayatında bazı değişmeler olabilir.

Bu rüya saygınlık ve mesleki alanda ise yükselme olarak yorumlanır. Aynı zaman da kısa sürede hayırlı bir haber almaya , hem bereket hem de bolluk yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada başbakan görmek genel olarak hayra yorumlanır fakat bu rüyanın bütün yönleri iyicene incelenmelidir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz başkanın kim olduğu , size nasıl davrandığı ve nasıl işler yaptığı hakkında sizlere ipuçları verecektir.

Rüyada Başbakan İle Selamlaşmak

Rüyada başbakanın elini sıkarak selamlaştığını gördüyseniz , hayırlı ve güzel bir rüya görmüşsünüz demektir. Eğer başbakanın elini hem samimi hem de içten bir şekilde sıktıysanız o zaman saygınlığa ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada başbakan ile konuştuğunuzu ve olumlu yanıtlar aldığınızı gördüyseniz ; Saygı göreceğiniz bir işler ile çok meşgul olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Başbakan Olmak

Rüyada kendinizi başbakan olarak gördüyseniz , yakın bir zaman da mevki sahibi olacağınıza , işiniz de ise yükselmeler yaşacağınıza işaret eder.

Eğer rüya sahibi bir sınava hazırlanıyorsa o zaman gireceği o sınavdan yüksek not alacağına delalet eder. Rüyasında başbakan olduğu gören kişi eğer bir yere iş başvurusu yapmış ve yanıt bekliyorsa , olumlu bir yanıt alacaktır.

Rüyada başbakan olduğunu gören kişi sadece iş hayatında değil , aile hayatında da olumlu gelişmeler yaşar. Yani rüya sahibi hem ailesinden hem de çocuklarından saygı görür ve bu şekilde çok huzurlu olur.

Fakat rüya sahibi kendisini değil de bir arkadaşını başbakan olarak gördüyse yakın bir zaman da hayırlı bir haber alacağına yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir