AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Başörtüsü Görmek Takmak Ve Çıkarmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Başörtüsü Görmek Takmak Ve Çıkarmak Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen başörtüsü çok farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada başörtüsü görmek ; yüksek ahlaklı , iffet sahibi bir kadına ve güzel bir kız çocuğuna delalet eder.

Rüya sahibinin kız çocuğu varsa onun uzun ve hayırlı bir ömür sahibi olacağına yorumlanır. Bunların yanı sıra kendi halinde yaşayan , yumuşak başlı kişiye de yorumlanabilir.

Başörtüsünü temiz ve yeni gördüyseniz ; varlıklı bir koca adayına , Yamalı ve eski ise ; varlıksız koca adayına işaret eder.

Eğer başörtüsünün herkes tarafından açıldığını gördüyseniz yakın bir zaman da hata işleyeceğinize , başörtüsünün uçması ve tekrardan eski yerine gelmesi ise ; ayrılan eşin tekrardan eve döneceğine delalet eder.

Başörtüsünün Renkleri Ne Anlama Gelmektedir

Rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakın zaman da nikahlanacağına yorumlanır. Başörtüsünün renkleri rüya yorumlanması için çok önemlidir.

Kırmızı , koyu ve açık renkler ; rüya sahibi herkesi şaşırtacak bir girişimde bulunmasına , Yeşil renk ; aile yaşamında mutlu ve huzurlu olacağına , Mor renk ise ; saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Baş Örtüsü Takmak

Rüyada başörtüsü takmak , takan kişinin girmiş olduğu ortamda çok sevileceğine ve bu yüzden hoşgörülü , halden anlayan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Başörtüsü Çıkarmak

Rüyada başörtüsünü çıkardığınızı gördüyseniz , mesleki hayatınızda çok önemli bir yerlere geleceğinize ve kısa sürede yükselişe geçeceğinize işaret eder. Yani bu rüya başarı ile yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Bu rüyayı eğer bir erkek gördüyse , kendisine her konuda yardımcı olacak ve ona yol gösterecek kadına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir