AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada bataklık görmek Bataklığa saplanmak ve Çıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bataklık görmek Bataklığa saplanmak ve Çıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bataklık görmek , genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi hiç tekin olmayan ve kendisini ise sürekli olarak aşağıya çeken , başını belaya sokacak olan insanların varlığına işaret eder.

Rüya sahibi eğer bir iş sahibiyse ve bu konuda dikkatli olmazsa o zaman hem iş yerini aşağıya çekecek hem de işi gidecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Bataklık görmek hayra yorumlanmaz , genel olarak uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir. Kişi bir söz söylemeden önce veya bir ile kalkışmadan önce çok iyi düşünmeli ve ona göre hareket etmelidir. Yani kısacası rüya sahibinin çok dikkatli olması gerekiyor.

Rüyayı gören kişi aynı zaman da çevresinde bulunan insanlara da çok dikkat etmelidir. Çünkü çevrenizde sizin yüzünüze gülen insanlar aslında arkanızdan kuyunuzu kazmaktadır ve sizi batırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Çevrenizdeki insanlar sizin üstünüzde olmak için sizi batırmaya çalışacaklardır. Bunun için çevrenizde bulunan insanlara çok fazla güvenmeyin.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin büyük bir borca gireceğine , tefecilere paralarını kaptıracağına ve tüm malından olacağına işaret eder.

Rüyada bataklığa saplanmak

Rüyada bataklığa saplandığınızı gördüyseniz , hem fakirlik hem de yoksulluğa düşeceğinize yorulur. Fakat rüyada bataklığın içerisinden çıktığınızı gördüyseniz , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada bataklıktan çıkmak

Rüyada bataklıktan çıkmak , genel olarak yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada bataklıkta çırpınmak

Rüyada bataklığın içerisinde çırpındığınızı gördüyseniz , yaşlılık döneminde rahat bir hayat yaşamayacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer dikkatli olmaz hem zamanını hem de fırsatları çok iyi değerlendirmezse o zaman ihtiyarlıkta rahat edemeyecektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir