AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bebek Doğurmak nedir? İslami Yorumu

Rüyada Bebek Doğurmak nedir? İslami Yorumu

Rüyada bebek görmek son derece hayırlı olarak yorumlanır. Bu tarz rüyalar genelde şerden uzak, ve sizi sevindiren, mutlu haberler alacağınıza işaret eden rüyalardır.

Rüyayı bir bütün olarak değerlendirmekte fayda vardır. Bebeği ne şekilde gördüğünüz rüyanın analizi hakkında nihai sonuca ulaşmanıza olanak sağlar.

Rüyayı gören kişinin hastalıklardan kurtulacağına, rızkının ve bereketin artacağına, huzura kavuşacağına, mutlu olacağına delalet eder. Rüya İslami açıdan olumlu olarak yorumlanır.

Bir kadın rüyasında erkek bebeğinin olduğunu görürse, kız çocuğu olur. Eğer tam tersini görmüşse yani kız bebeği olduğunu gören kadının erkek bebeği dünyaya geleceğine işaret edilmektedir.

Aynı zamanda kız bebek, sıkıntılardan kurtularak feraha erişmeye delalet ederken, erkek bebek doğurmak yine tam tersi; sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada doğum yaptığını gören kadının bir hastalığı varsa hastalığının iyileşeceğine yada evinden uzaklara taşınacağına, sevdiklerinden ve akrabalarından ayrılacağına delalet eder

Rüyada kendini hamile görmek üzüntüye, bebek doğurmak ise üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibi eğer evli ise hastalığa yakalanacağına, evli değilse mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada herhangi bir kadının doğum yaptığını gören kişi borçlarından kurtulur ve rahat olacağına ve günahlarından arınacağına işaret eder.

Fakir olan kişi rüyasında doğurduğunu görürse zenginleşir,  eğer tam tersiyse yani; Zengin bir kişi rüyasında doğurduğunu görürse fakirleşeceğine ve ticaret ile ilgileniyorsa, zarara uğrayacağına delalet eder.

Başka kaynaklar göre rüyada doğum yapmak,  kötü bir eşe işaret eder ve ondan kurtulacağınız manasına gelir.

Hamile kalmadan doğum yaptığını görmek, eşinizin zengin olacağı şeklinde yorumlanır.

Erkek bebek doğuran kadın bebeğinin hemen konuştuğunu görürse, selamete ermek manasına gelir. Vefat ile ilgili bir durum olabilir.

Rüyasında kız bebek doğurduğunu ve hemen akabinde bebeğin konuşması gerçek hayatta bir bebek sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyasında ağzından bebek doğurduğunu gören bir kişinin vefat edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada doğan bebeğin ölmesi, borçlardan arınmaya delalet eder.

Rüyada bebeği doğuran kişi erkek ise borçlarından kurtulur. Ticaret hayatında yüksek gelir elde eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir