AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada bebek emzirmek Çocuğun meme emmesi neye işarettir ?

Rüyada bebek emzirmek Çocuğun meme emmesi neye işarettir ?

Rüyada bebek emzirmek , dünya kapılarının bazı sebeplerden dolayı üzerinize kapanacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişi ister çocuk , ister büyük , erkek ya da kadın olsun hiç fark etmez. Aynı bu şekilde yorumlanır.

Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğinizi gördüyseniz o zaman yakın zaman içerisinde çok hasta olacağınıza , kapıların üzerinize kapanacağına yorulur.

Rüyada bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da hamileyse o zaman bu hamileliğinden kurtulacağına , hem şerefe hem de mertebeye işaret eder.

Rüyada çocuğun meme emmesi

Rüyada çocuğun meme emmesi , rızkınızın hem geniş hem de bol olacağına , eğer memeden süt değil de kan çıktığını gördüyseniz o zaman haram mal elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada çocuğa süt vermek

Rüyada çocuğa süt verdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok sevinçli olacağınıza yorulur. Fakat kız çocuğunu süt vermek hem üzüntü hem de kedere alamet eder.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz o zaman bir evladınızın olacağına , hastaysanız şifa bulacağınıza , güç ve kudret sahibi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra çok sevinçli bir yaşam süreceğinize , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur.

Eğer bu rüyayı gören kişi hamile bir kadınsa o zaman kısa süre içerisinde hamilelikten kurtulacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir