AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bebek Sevmek Yada Bir Başkasının Bebeğini Sevmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bebek Sevmek Yada Bir Başkasının Bebeğini Sevmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sevmiş olduğunuz bebek eğer sarışınsa , aydınlık günlere yakın bir zaman da kavuşacağınız anlamına gelir. Bunun yanı sıra bebek bekleyen kişiler bu rüya sayesinde kız bebekleri olabilir.

Rüyada sarışın bebeğin sevilmesi hayra yorumlanır ve rüya sahibinin ise işlerinin rast gideceğine , hedeflerine bir an önce ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada erkek bebeği sevmek , rüya sahibinin bulunmuş olduğu mevkiinin hakkını vermesine , güçlenmesine ve üstlenmiş olduğu işlerde bazı insanlar tarafından takdir edileceğine yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada erkek bebek sevmek , rüya sahibinin nazarlardan korunacağına delalet eder. Yakın zaman da ise hayırlı haberler de alabilirsiniz.

Rüyada Kız Bebek Sevmek

Rüyada görülen kız bebek , rüya sahibi eşi tarafından sürekli olarak şefkat göreceğine , hayatında bulunan tüm olumsuzlukların ise son bulacağına , olumsuz giden ne varsa bunların hepsinin tekrardan gözden geçirip doğru karar vermesine işaret eder.

Rüyada Başkasının Bebeğini Sevmek

Rüyanızda bir başkasının bebeğini sevdiğinizi gördüyseniz eğer beklemiş olduğunuz bir yerden para geleceğine yorumlanır.

Bunların yanı sıra bir anda gelecek olan haber sayesinde hayatınızda önemli şeylerin gelişeceğine ve hayatınızın olumlu geçeceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Bebeğini Sevmek

Eğer rüya sahibi rüyasında kendi bebeğini seviyorsa , bundan sonraki işlerinin yolunda gideceğine , hastalık varsa bunun son bulacağına , para sıkıntısı yaşıyorsanız bu sorunun gideceğine yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kendi bebeğini sevmek , kişinin kısa süre içerisinde kendi yuvasını kuracağı anlamına gelir. Aynı zaman da başarılı bir hayat süreceğinizin de habercisidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir