AnaSayfa / Rüya Tabirleri / rüyada bel ağrısı çekmek ve fıtık ameliyatı olmak ne demektir?

rüyada bel ağrısı çekmek ve fıtık ameliyatı olmak ne demektir?

rüyada bel görmek , iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yaşamış olduğunuz hem sıkıntılardan hem de maddi sorunlardan dolayı çok bunalacağınıza ,

kendinizi her zaman çaresiz hissedeceğinize , olanaksızlıklarla mücadele edeceğinize ve bu yüzden yorgun düşeceğinize delalet eder.

Rüyada belinde elini görmek

Rüyada belinde elini görmek , çok aceleci birisi olduğunuzdan dolayı sürekli olarak yanlışlar yapacağınıza ,

eğer sakin ve dikkatli olursanız o zaman her konuda başarılı olacağınıza ve hiçbir zaman yanlış yapmayacağınıza alamet eder.

Rüyada bel ağrısı çekmek ne demek?

Rüyada bel ağrısı çekmek , yaşamış olduğunuz zorluklardan , sıkıntılardan ve kötü günlerden kurtulacağınıza , çekmiş olduğunuz ağrıların artık son bulacağına alamet eder.

Rüyada bel fıtığı ameliyatı görmek

Rüyada bel fıtığı ameliyatı görmek , kötü günler yaşayacağınıza , sıkıntılarınızın ise her geçen gün artacağına yorulur.

Rüyada belinden ikiye bölünmek

Rüyada belinden ikiye bölünmek , hem şöhret hem de ün sahibi olacağınıza ve herkes tarafından sevilip sayılacağınıza işaret eder.

Rüyada belinin kırıldığını görmek

Rüyada belinin kırıldığını gördüyseniz , hem sıkıntılardan hem de dertlerden kurtulamayacağınıza , uğursuzluklarla karşılaşacağınıza ve kötü günler geçireceğinize alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir