AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada bıçak görmek İslami Yorum

Rüyada bıçak görmek İslami Yorum

Rüyada bıçak görmek İslam kaynaklarına göre , rüyayı gören kişinin kuvvetli birisi olacağına , kudretinin devam edeceğine , eğer gerçek yaşam da evliyse o zaman bir evladının olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra gerçek yaşam da çok dikkatli davranmanız gerektiğine , etrafınızda size düşman olan birilerinin olduğuna yorulur.

Uzun zamandan beri hiç karşılaşmadığınız bir arkadaşınız ile karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada asker bıçağı görmek

Rüyada asker bıçağı görmek , güç ve hizmete yorulur. Bıçak genel olarak delildir.

Eğer hamile bir karınız varsa o zaman çocuğunuzun erkek olacağına , bu rüyayı gören kişi kadınsa o zaman kız çocuğunun olacağına alamet eder.

Rüyada altın bıçak görmek

Rüyada altın bıçak gördüyseniz o zaman yasadışı olan yollara sapacağınıza ve yanlış yollardan dolayı başınızın belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada bıçak kını görmek

Rüyada bıçak kını görmek , gerçek yaşam da eğer evli değilseniz o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize ve çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada elinde bıçak olduğunu görmek

Rüyada elinde bıçak olduğunu görmek , her konuda çok başarılı olacağınıza ve herkes tarafından sevilip sayılacağınıza yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir