AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bir Başkasının Çocuğunu ( Bebeğini) Emzirmek İslami Açıdan Ne Anlama Gelir

Rüyada Bir Başkasının Çocuğunu ( Bebeğini) Emzirmek İslami Açıdan Ne Anlama Gelir

Rüyada başkasının çocuğunu veya bebeğini emzirdiğinizi gördüyseniz , bir insana yapacağınız iyilikler sayesinde aranızda çok sıkı bir bağ oluşacağına ve bu bağın sonsuza kadar gideceğine delalet eder.

Yardım edeceğiniz kişiye öyle bir yardımda bulunacaksınız ki iyi ve kötü günde sizi her zaman arayacak. Fakat hamile bir bayan bu rüyayı gördüyse , bu rüyanın tabiri yapılmaz.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Rüyanızda memenizden süt geldiğini gördüyseniz , toplum içerisinde çok saygın biri olacağınız anlamına gelir. Yani toplumda hem anlayışlı olacaksınız hem de insanlar size her konuda büyük saygı gösterecek.

Bunun yanı sıra çalışıyorsanız iş hayatınızda çok iyi bir yerlere geleceğinize , yardıma muhtaç olan kişilere ulaşarak onlara yardım edeceğinize ve hayır duaları alacağınıza da işaret eder.

Rüyada Köpek Emzirmek

Rüyada görülen köpek emzirme hayra yorumlanan rüyalardandır. Bu rüya ile normal hayatta savunmuş olduğunuz tüm doğruları herkesin yüzüne karşı söyleyeceksiniz ve bu işi yaparken de çok cesur hareket edeceksiniz.

Fakat baskı ile yıldırımlara karşı büyük bir cesaret göstererek herkese karşı meydan okuyacaksınız.

Rüyada Özürlü Bebek Emzirmek

Rüyada özürlü veya engelli bir bebeği emzirdiğinizi gördüyseniz , mecburiyetten dolayı ömrünüzün sonuna kadar bir görevi yerine getirmenize işaret eder. Aynı zaman da kaderinizde yazılı olan şeye boyun eğerek kabul etmeyeceğiniz gerçeklerin varlığına da delalet eder.

Rüyada İkiz Bebek Emzirmek

Kalbinizden her ne geçiyorsa o şeyin sayesinde yaşama şansı elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu şekilde içiniz çok rahat olacak ve her gece uyuduğunuz zaman hem mutlu hem de huzurlu olacaksınız.

Rüyada Kuzu Emzirmek

Rüyada görülen kuzu emzirme , kişinin çok doğru bir insan olduğu anlamına gelir. Haklı ve güçsüz konumda bulunan insanları savunur , zayıf olan insanların sömürülmesine izin vermez ve her zaman haklı taraftan yana olduğu anlamına gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir