AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Birini Dövmek Dayak Atmak Tokatlamak

Rüyada Birini Dövmek Dayak Atmak Tokatlamak

Rüyada birini dövmek , çevrenizde bulunan birisine büyük bir iyilik yapacağınıza , dövmüş olduğunuz kişiye hem maddi hem de manevi olarak destek vereceğinize , o kişinin tüm eksiklerini kapatacağınıza ve ihtiyaçlarını gidereceğinize delalet eder.

Bu rüya her zaman hayırlara işaret eder ve kişi için çok hayırlıdır. Çevrenizde çok güzel olaylarla karşılaşıp çok mutlu olacağınıza da yorulur.

Rüyada Biriyle Kavga Etmek Ne Demek?

Rüyada biriyle kavga ettiğinizi gördüyseniz , hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , tüm sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulacağınıza,

kafanızı artık boşatacağınıza ve ne olursa olsun rahatlayıp sakinleşeceğinize delalet eder. Bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Rüyada tanımadığınız birini dövdüğünüzü gördüyseniz , eğer bu kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman bu kişiden fayda göreceğinize , size hayır getireceğinize alamet eder.

Rüyada Dayak Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada dayak atmak , derdinize birisinin ortak olacağına , üzüntünüzü paylaşacağınıza , içerisine düşmüş olduğunuz sıkıntıdan kurtulmak için ona el vereceğinize ve onun sayesinde sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Birini Tokatlamak

Rüyada birini tokatlamak , yapacağınız bir işten dolayı bazı insanlardan tepki alacağınıza , o kişileri çok kızdıracağınıza ve size karşı tavır alacaklarına yorulur.

Bunun yanı sıra moralinizin çok bozuk olacağına ve bu duruma çok sinirleneceğinize delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir