AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Birinin 2. Kez Evlendiğini Görmek Neye İşarettir? ( İslami)

Rüyada Birinin 2. Kez Evlendiğini Görmek Neye İşarettir? ( İslami)

Rüyada görülen evlilik hem hayırlı hem de sürpriz gelişmelerin yaşanacağını bizlere bildirir. Yani kısacası böyle bir rüya çok hayırlıdır.

Eğer kişi evli ve rüyasında tekrardan ikinci kez evlendiğini gördüyse , rüya sahibinin olumsuz olan düşüncelerinden arınacağına ve evliliğinin çok mutlu geçeceğine işaret eder.

Rüyada ikinci kez evlendiğini gören kişi , gerçek evliliğinde çok mutlu olur. Bunun yanı sıra arka arkaya gelen gelişmelerden sürekli olarak haberdar olur ve bu duruma ise çok ama çok sevinir.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi

Rüyada bekar birisinin evlendiğini gördüyseniz , yakın bir zaman da alacağınız habere çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Bekar olan kişinin evlenmesi hayatıyla ilgili alacak olan güzel haberlerin müjdesi olarak yorumlanır.

Rüya sahibi gerçek yaşantısında hiç çalışmıyorsa yeni bir iş bulacaktır. Eğer çalışıyorsa o zaman da iş hayatında çok verimli bir döneme giriş yapacaktır.

Rüyada Evli Birinin Evlenmesi

Rüyada evli olan birisinin tekrardan evlenmesini görmek genel olarak iyi bir anlam taşır fakat bazı rüya yorumcularına göre olumsuz bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşantısında evli ve rüyasından tekrardan evlendiğini görüyorsa bu kişi çok bunalımda demektir.

Eşiyle arası biraz soğuktur ve eşinden uzak durmaya çalışıyordur. Olumlu yönde bakacak olursak rüya sahibinin olumsuz giden evliliğinin olumlu olarak düzeleceğine yorulur.

Rüyada Ölü Kimsenin Evlenmesi

Rüyada ölü olan bir kişinin evlendiğini gördüyseniz , kısa süre içerisinde huzurlu ve mutlu olacağınıza yorulur.

Rüya sahibin yapmış olduğu iyiliklerin karşılığını bu rüya sayesinde alacaktır ve güzel bir konuma gelecektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir