AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Borç Alıp Vermek Görmek Neye Çıkar? İslami

Rüyada Borç Alıp Vermek Görmek Neye Çıkar? İslami

Rüyada borç alıp borç vermek , çevrenizde bulunan insanların sayısının artacağına , dost sandığınız insanların size her zaman destek vereceklerine ve hiçbir zaman sizi yarı yolda bırakmayacaklarına ,

kalabalık olan bir ortamda dikkatleri üzerinize çekeceğinize ve adınızı her yere duyuracağınıza delalet eder.

Bunun haricinde aileniz ile olan ilişkilerinizin kuvvetleneceğine ve eşinizle münasebetlerinizin artacağına , hem huzurlu hem de mutlu bir ömrünüzün olacağına alamet eder.

Rüyada Borç Aldığını Görmek

Rüyada borç aldığını görmek , çok sevmiş olduğunuz birisinden ihanete uğrayacağınıza ,

kalp kırıklığı yaşayacağınıza , bir iş girişiminde bulunacağınıza ve kötü niyetli olan insanlar tarafından kandırılacağınıza yorulur.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , eğer gerçekte borç aldığınız kişiyi tanıyorsanız o zaman iyi bir geleceğinizin olacağına ve bol kazanca ,

fakat borç aldığınız kişiyi tanımıyorsanız o zaman sevmiş olduğunuz bir dostunuz veya aileniz ile tartışma yapıp dargınlık olacağına işaret eder.

Rüyada Borç Verdiğini Görmek

Rüyada borç verdiğini görmek , uzun zamandan beri hiç haber alamadığınız bir dostunuzdan haber alıp çok sevineceğinize , aile bağlarınızın daha kuvvetli olacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir