AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Boş Yada Dolu Valiz Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Boş Yada Dolu Valiz Görmek Neye İşarettir?

Rüyada valiz görmek genel olarak rüya sahibinin bir seyahat gerçekleştireceğine yorulur. Eğer bavullar hem büyük hem de geniş ise uzun zamanlı bir seyahate çıkacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra aileniz ve çevrenizdeki insanlar ile uzun süre ayrı kalacağınıza ve sizi bekleyen çok ilginç bir hayatın varlığına delalet eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz valiz küçük ise , yapacağınız seyahat kısa süreli olacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada valiz görmek , eli açık olan insanlara , hiç hesap kitap yapmadan yapılan hatalı işlere , eğlenceye çok düşkün çılgınca yaşayan , gözü gönlü açık olan kişilere delalet eder.

Rüyada görülen valiz’in renkleri de çok önemlidir. Eğer kırmızı ve açık renkte valiz gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde kısmetinizin açılacağına ,

koyu renkte valiz görmek , sevmiş olduğunuz bir akrabanızı veya yakınınızı kaybedeceğinize , aile içerisinde mutsuz olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Boş Bavul Görmek

Rüyada boş bavul görmek , yarım bırakmış olduğunuz işlerde başarı elde edemeyeceğinize , sürekli olarak aksilikler yaşayacağınıza ,

aile içerisinde yaşanacak olan şiddetli kavgalara ve bundan ötürü ayrılıkların olacağına işaret eder.

Bunun haricinde hem dedikodu yapan hem de art niyetli olan insanlardan zarar göreceksiniz ve bundan dolayı elinizdeki bütün mal varlığınızı kaybedeceksiniz.

Rüyada Dolu Bavul Görmek

Rüyada dolu bavul görmek , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz stresten uzaklaşıp , huzur dolu bir tatile ve mutlu günlere işaret eder.

Bunun sonucunda ise çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız ve mutluluğunuz iki katına çıkacak.

Dolu bavul görmek aynı zaman da hiç beklemediğiniz bir yerden para alacağınıza işaret eder. Fakat boş bir bavul gördüyseniz bunun tam tersi gerçekleşir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir