AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada bozuk para görmek Bulmak ne demektir?

Rüyada bozuk para görmek Bulmak ne demektir?

Rüyada bozuk para görmek İslama göre , bazı durumlarda hayra yorumlanırken bazı durumlarda ise hayra yorumlanmaz. Rüyada görülen bozuk para genel olarak iftira ve dedikodu olarak yorumlanır.

Bunların yanı sıra haksız kazanç elde edeceğinize , işlerinizin yakın zaman içerisinde bozulacağına , ikili ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda olumsuz sonuçlar alacağınıza yorulur.

Yani genel olarak hayra ve güzelliğe alamet etmez.

Rüyada bozuk para bulmak neye işarettir?

Rüyada bozuk para bulduğunuzu gördüyseniz , hayatınızın düzene gireceğine , hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmaların her zaman başarılı bir şekilde sonuçlanacağına , olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra ve güzelliğe yorulur.

Rüyada görülen fazla para

Rüyada görülen fazla para , genel olarak hem kötülüğe hem de şerre işaret eder. Yakın zaman içerisinde çeşitli sıkıntılar içerisine gireceğinize,

hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınıza , ikili ilişkilerde sorunlar yaşayacağınıza , alacağınız olumsuz haberlerden dolayı çok mutsuz olacağınıza işaret eder.

Rüyada Bakır para görmek

Rüyada bakır para görmek genellikle kötülüğe ve şerre delalet eder. Bazı insanlarla kavga , dedikodu ve musibete alamet eder.

Bunun haricinde yakın arkadaşlar tarafından zarara uğrayacağınıza ve arkanızdan yapılan dedikodular yüzünden kavgalar çıkacağına yorulur.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir