AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Büyü Yaptırdığını Görmek Nedir? İslami Yorum

Rüyada Büyü Yaptırdığını Görmek Nedir? İslami Yorum

Rüyada büyü yaptırdığını görmek , rüya sahibinin her konuda hile yapacağına , fesatlık peşinde koyacağına , hayat düzenini bozacak yanlış karalar alacağına yorulur. Yanlış kişilerle ahbaplıklar kuracağınıza , doğru yoldan sapmaya delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bazı şeyleri kaybetme korkusu içerisinde olduğunuza yorarlar.

Rüyada Büyü Görmek Ne Demek?

Rüyada büyü görmek , çevrenizde bulunan kötü niyetli insanların var olduğuna ve bu insanlara çok dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder. Her konuda çok başarı olduğunuzdan dolayı herkes tarafından çok kıskanıldığınıza işaret eder.

Gerçek yaşam da canınızı çok sıkacak bazı tartışmalarla karşılaşacağınıza , bu yüzden hayatınızdan bazı insanları çıkaracağınıza , çok başarılı olduğunuzdan dolayı mal varlığınızı ve sahip olduğunuz şeyleri çekemeyen insanların olduğuna yorulur.

Rüyada Büyü Yaptığını Görmek

Rüyada büyü yaptırmak , art ve kötü niyetli insanlarla beraber iş birliği yapacağınıza , doğru yoldan sapacağınıza , sürekli olarak hatalar yapacağınıza , hak yolundan ayrılacağınıza ve günah işleyeceğinize delalet eder. Bunların haricinde masum olan insanlardan faydalanacağınıza , onlara iftiralar atacağınıza ve hak yiyeceğinize işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir