AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Büyük Yılan Görmek ve yılanın ısırması neye çıkar?

Rüyada Büyük Yılan Görmek ve yılanın ısırması neye çıkar?

Rüyada büyük yılan görmek , çevrenizde kötü niyetli olan insanların var olduğuna , bu insanlara çok dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder.

Gerçek yaşam da yeni bir işe gireceğiniz zaman güven duyacağınız insanları çok iyi seçmeniz gerektiğinize , akıllı , çalışkan ve aynı zaman da çok azimli birisi olduğunuza yorulur.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , kısa zaman içerisinde alacağınız bir kötü haberden dolayı çok üzüleceğinize , moralinizin bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Isırması Görmek

Rüyada büyük yılan ısırması görmek , iş yaşantınızda yaşayacağınız olumsuz olaylara , işinizde başarısız olup kazancınızın çok düşeceğine ,

sizin işinizde başarısız olmanızı isteyen insanların olduğuna ve her zaman hata yapmanızı beklediklerine alamet eder.

Bunun haricinde çevrenizde bulunan insanlara veya iş ortaklarınıza çok dikkat etmeniz gerektiğine , yakın zaman içerisinde bir hastalık haberi alacağınıza yorulur.

Rüyada Büyük Yılan ile Boğuştuğunu Görmek

Rüyada büyük yılan ile boğuşmak , sizin kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna , fakat amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklarına delalet eder.

Uzun zamandan beri çekmiş olduğunuz sıkıntılardan artık kurtulacağınıza , kimseye minnet etmeyeceğinize ve kendinizi toparlayacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir