AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çamaşır Yıkamak Asmak ve Toplamak İslami Tabiri

Rüyada Çamaşır Yıkamak Asmak ve Toplamak İslami Tabiri

Rüyada çamaşır asmak , rüya sahibinin çok kısa bir zaman da hayatıyla ilgili önemli kararlar alacağı anlamına gelir.

Kişi hayatında bir takım değişiklikler yapacak ve yaptığı bu değişikler sonucunda yeni olaylar ile karşı karşıya kalacak. Bu rüya farklı anlamlarda da yorumlanabilir. Fakat ilk olarak rüyanın tamamının yorumlanması daha iyidir.

Rüyada İpe Çamaşır Asmak

Rüyada ipe çamaşır asmak , hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. İp burada yolu ifade eder. Eğer rüyanızda ipe temiz olan çamaşırları astığınızı gördüyseniz , yakın bir zaman da güzel arkadaşlarla tanışacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da rüya sahibi mutu gelişmeler yaşayacak ve bu gelişmeler sonucunda ise hayatıyla ilgili kararlar alarak köklü değişiklikler yapacaktır.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır toplamak , rüya sahibinin eline geçecek olan yüksek miktardaki parayı ifade eder. Bunların yanı sıra kısmetli olan günlere adım adım ilerlediğinizi de ifade etmektedir. Rüya sahibi iş hayatında olumlu gelişmelere imza atabilir ve bir başkasına hediye alabilir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada kirli olarak çamaşırları ipe astığını görmek , rüya sahibinin bir konuda çok pişman olduğunu ifade eder. Yani kişi yapmış olduğu bazı hatalardan dolayı pişmandır ve bu hatayı düzeltmek için ise elinden geleni yapar.

Rüyada kirli çamaşırları temizlediğini görmek etrafından bulunan kötü insanları kendisinden uzak tutacağına işaret eder.

Rüya sahibinin elinde bulunan çamaşırların kirinin geçmemesini görmesi , zorlu bir dönemde olduğuna delalet eder. Eğer çamaşırda leke yok bembeyaz ise o zaman rüya sahibinin günahlarından arınmasına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir