AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çarşaf Giymek Ve Sarınmak Nedir? İslami Tabiri

Rüyada Çarşaf Giymek Ve Sarınmak Nedir? İslami Tabiri

Rüyada çarşaf giymek hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Yani genel olarak kadın anlamına gelir. Bu rüyayı gören rüya sahibi normal hayatında hem arlı hem de namuslu olur. Bunun yanı sıra bazı durumlarda çarşaf giymek saklanmak veya herhangi bir yerden uzaklaşmak anlamına da gelir.

Rüyada Erkeğin Çarşaf Giymesi

Rüyada bir erkeğin çarşaf giymesi , kişinin olumlu ya da olumsuz kişiliğinin olacağına , fakat olumsuzluğu daha ağır bastığı için çevresindeki insanlar tarafından dışlanacağına delalet eder. Farklı bir kişiliğe bürünmüş birisi olarak görünmeye çalışıyorsunuz ve bu yüzden sıkıntı çekeceğinize işaret eder.

Rüyada Çarşafın Yırtılması

Rüyada çarşafın yırtıldığını gördüyseniz çok önemli olan sırlarınızın kısa sürede ortaya çıkacağına yorumlanır.Görmüş olduğunuz bu rüya genel olarak gizlemiş olduğunuz her şeyin açığa çıkacağına , gizlediğiniz ne varsa onları açıklayacağınıza ve sırlarınızı anlatmış olduğunuz kişi sizi ele verecek anlamına gelir.

Rüyada Yeni Bir Çarşaf Görmek

Rüyada yeni bir çarşaf görmek , yeni bir kişi ile birlikte olacağınıza , şansınızın açılacağına ve kısa sürede evleneceğinize yorumlanır. Bazen de yapacağınız yeni bir iş ile çok para kazanacağınıza da delalet eder. Eğer yeni olan çarşafı üzerinize giydiyseniz o zaman hayal ve isteklerinize kavuşacaksınız demektir.

Rüyada Kırmızı Bir Çarşaf Görmek

Rüyada kırmızı çarşaf görmek güzele yorumlanır. Yani sizler hiçbir şekilde harama el uzatmayarak içinizde bulunan kötü duygulara yenik düşmeyerek iyi birisi olduğunuza yorumlanır. Bunun yanı sıra bu rüya namuslu ve güzel bir kadına da işaret eder.

Rüyada Çarşafa Sarılmak

Rüyada çarşafa sarıldığınızı gördüyseniz , gizli bir iş yapacağınız demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir