AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Cep Telefonu Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Rüyada Cep Telefonu Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Rüyada cep telefonu görmek , rüya sahibinin hayatında olacak olan olumlu gelişmelere , alacağınız güzel bir haberden sonra tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza ,

ard arda yaşayacağınız güzel olaylara , neşeli günlere işaret eder.

Bunların yanı sıra ailenizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , mutlu bir ortam içerisinde yaşayacağınıza , şansınızın ve kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Aldığını Görmek

Rüyada cep telefonu almak , rüyayı gören kişinin geçmiş zamanda yaşamış olduğu şeyleri hatırlayacağına ,

eski günleri hatırlayıp güleceğine , eski bir fotoğraf ile karşılaşacağına veya karşılaşacağı bir dostu ile tekrardan o eski günlere döneceğine ve onunla beraber mutlu zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada Cep Telefonu Değiştirdiğini Görmek

Rüyada cep telefonu değiştirmek , yeni insanlar tanışacağınıza , gireceğiniz yeni bir ortamda çevre edineceğinize , samimi dostluklar kuracağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra kalabalık bir ortama girerek yapacağınız bir davranıştan ötürü dikkat çekeceğinize , hatırlarda kalacak olan bir gün yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Kaybettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cep telefonu kaybetmek , gerçek hayatınızda bulunan bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi bitireceğinize , duyacağınız bir söz ile dostlarınıza cephe alacağınıza alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir