AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çiçek Görmek Tabiri nedir?

Rüyada Çiçek Görmek Tabiri nedir?

Rüyada çiçek görmek genel olarak birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada çiçek demeti gördüyseniz yakın zaman içerisinde çok zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra ailenizden veya akrabalarınızdan size kalacak olan mirasa işaret eder.

Yani kısacası bu rüya kısmet olarak yorumlanır.

Fakat rüyada görmüş olduğunuz çiçekler canlılığını yitirmişse o zaman ölüme , büyük bir üzüntüye, kedere veya yaşanacak olan büyük bir sıkıntıya alamet eder.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da daha evlenmemişse o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize , çok mutlu bir yuva kuracağınıza ve yakın zaman içerisinde ise bir çocuğunuzun olacağına yorulur.

Eğer birden fazla değişik türlerde çiçek gördüyseniz , hayatınızı tazeleyeceğinize , yenileyeceğinize ve hayırlı işlere gireceğinize işaret eder.

Rüyada kırmızı karanfil görmek , namuslu , terbiyeli ve aynı zaman da hanım hanımcık olan bir bayana delalet eder.

Rüyayı gören kişi bir bayan ise o zaman alacağı müjdeli bir haberden dolayı çok mutlu olacağına veya gerçekte evliyse hamileliğe alamet eder.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek Nedir?

Rüyada saksıda çiçek görmek , rüyayı gören kişi evliyse kazancının çok artacağına , bekarsa yakın zaman içerisinde evleneceğine yorulur.

Bu rüya sahibi erkek ve bekarsa o zaman temiz , hanım hanımcık olan bir bayan ile dünya evine girip çok mutlu olacağına işaret eder. Evli olan birisi için ise bu rüya çok hayırlıdır.

Yakın zaman içerisinde bir evladının olacağına delalet eder.

Saksıdaki çiçeklerin yeşermiş ve canlı olduğunu gördüyseniz , hem hayırlı hem de güzel işlere gireceğinize , saksıdaki çiçekler kurumuş ise ayrılığa veya maddi bir kayba alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir