AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çikolata Görmek ( Almak-Vermek) Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çikolata Görmek ( Almak-Vermek) Ne Anlama Gelir?

Rüyada çikolata görmek ve onu yemek, hayal alemine daldığınıza, mantığınızın ön plana çıkmasına ve duygularınızın her zaman mantığınızdan ön planda olduğuna işarettir.

Bunun yanı sıra çok güvenilir ve sadık bir insan olduğunuza , bu özelliğinizden dolayı ise yeni insanlarla tanışacağınıza da delalet eder.

Rüyada çikolata yemek aynı zaman da rüya sahibinin sağlığı ile ilgili olarak da yorumlanabilir. Bunun için sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz ve sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmamak için önleminizi baştan almanız gerekmektedir.

Rüyada Çikolata Almak Ne Demek

Rüyada bir yerden çikolata aldığınızı ve sonra o çikolatayı yediğinizi gördüyseniz , hayatınız ile ilgili önemli gelişmelerin olacağına , hem yeni tatlar hem de yeni lezzetler ile tanışacağınıza ve aşka yeni bir kapa açacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada çikolata almak , çok huzurlu ve mutlu bir döneme giriş yapacağınıza yorulur.

Rüyada Çikolata Vermek Ne Demek

Rüyada birisine çikolata verdiğiniz gördüyseniz , gönlünüzün zengin olacağına , büyük bir sevinç içerisinde olacağınıza veya aynı zaman da bonkör bir insan olduğunuza delalet eder.

Aynı zaman da rüyada çikolata vermek sadakat ve muhabbet gibi anlamlara da gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi eğer evli ise o zaman eşiyle beraber hoş ve muhabbet dolu bir dönem geçireceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra eşinizden güzel ve değerli hediyeler alabilir , unutulmayan anılarınız da yeniden canlanabilir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir