AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada çikolata görmek imam nablusi yorumu

Rüyada çikolata görmek imam nablusi yorumu

Rüyada çikolata görmek , yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan birisine aşık olacağınıza , alacağınız sevinçli bir haberden dolayı mutlu olacağınıza , vücudunuzun ise bir tatlıya ihtiyaç duyduğuna işaret eder.

Bunun yanı sıra insanların güvenini elde etmeyi başardığınıza , yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve yüksek oranda paralar kazanmaya alamet eder.

Rüyada çok çikolata görmek neye işarettir?

Rüyada çok çikolata görmek , gerçek yaşam da isteklerinizin çok fazla olduğuna ve bunları gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada çikolata yemek ne demek?

Rüyada çikolata yemek , yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , sağlıklı ve mutlu olacağınıza , tatlı ve güzel sözlere işaret eder.

Bunun haricinde , yeni insanlarla tanışacağınıza , yeni dostluklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada başka birinin çikolata yediğini görmek

Rüyada başka birinin çikolata yediğini görmek , kendinize artık bir sınır koymanız gerektiğine , eğer koymazsanız kötü sonuçlarla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada çikolata almak

Rüyada çikolata almak , yeni aşklarla , yeni tatlarla ve yeni arkadaşlıklarla karşılaşacağınıza , yeni mutluluklara yelken açacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir